Hledáme obchodníky platformy INVESTER

Rozjeďte své podnikání s INVESTEREM!

Chcete rozjet své vlastní podnikání a stát se finančně i časově nezávislými?

Chcete získávat pasivní příjem z realizovaných projektů?

Chcete nabízet klientům nové finanční produkty a uspokojit jejich potřeby?

Pak nabídněte svým klientům produkty z portfolia INVESTER. 

 

 

Něco málo o nás

- Za jeden rok jsme vybudovali úspěšný model nejmodernějšího druhu podnikání a investování v současnosti. 

- Platforma INVESTER se stala významným hráčem na poli sdílené ekonomiky v ČR a má ambice stát se hlavním lídrem. Úspěšně jsme zafinancovali díky naším investorům mnoho projektů a mohli jsme tak úspěšně zhodnotit jejich peníze.

 

Proč chceme obchodní spolupráci formou frančízy?

- Chceme se zlepšovat a dostat se do širšího povědomí občanů pro možnost jednoduše se účastnit sdílené ekonomiky formou nakupování podílů v prezentovaných projektech na platformě invester.cz nejen na území České republiky prostřednictvím obchodních partnerů a poboček. 

- INVESTER je o sdíleném podnikání a proto potřebujeme obchodní partnery, kteří umí správně a věcně komunikovat a navazovat obchodně-přátelské vztahy se svými klienty. Pomocí této obchodní spolupráce budeme moci inovovat stávající platformu, investovat do reklamy a propagace vč. přímé podpory našich partnerů.

 

Pro koho je vhodná spolupráce a proč získat frančízu INVESTER?

- Tento druh spolupráce je vhodný jak pro profesionální obchodníky tak i ty začínající.

- Pro toho, kdo se chce účastnit nových projektů a získávat z nich pasivní příjem. Mít možnost stát se součástí platformy INVESTER a ovlivňovat její vývoj a směr. Co chtějí mít vysoké příjmy a posouvat se dopředu.

- Spolupráce je vhodná i pro obchodníky, kteří již mají vybudovanou vlastní strukturu zákazníků a pracují s jinými finančními produkty

 

 

Chcete se dozvědět více informací? Kontaktujte našeho obchodního ředitele pana Milana Čmelíka na email: cmelik@invester.cz nebo telefonicky na tel: +420 604 972 378