Provozovatel platformy

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6,
IČO: 06098282
DIČ: CZ 06098282

Telefon: +420 774 715 938
E-mail: info@invester.cz

Přijďte za námi na kávu

Hálkova 1406/2, 120 00 Praha 2

MgA. JAKUB JINDRA

CEO & Co-Founder

Jakub má dlouholeté zkušenosti s tvorbou internetových projektů, designu a vizuální identity u významných obchodních partnerů. Stará se o to, aby nákup investic byl pro vás jednoduchý, srozumitelný a uživatelsky příjemný. Má na starosti koordinaci marketingu a IT oddělení. Jeho hlavní výsadou je pracovitost a kreativita. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je spoluzakladatelem a největším akcionářem.

JAN HENDRYCH

Founder

Jan Hendrych se v oblasti investování pohybuje již 12 let, první investice byla v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí. Má zkušenosti ze stavebního a developerského sektoru. Hlavním zdrojem příjmu jsou výnosy ze soukromých investic. V současné době se zabývá koordinací celého týmu, sestavováním a kontrolou obchodních, finančních a strategických plánů společnosti. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je kromě pozice statutárního ředitele také většinovým vlastníkem.

JAKUB HLAVENKA

Chief Sales Officer

Jakub ve společnosti INVESTER působí na pozici obchodního ředitele. Má na starosti obchodní tým a spadají pod něj jednotliví Account manažeři.

Pavlína Kavková

Account Manager

Pavlína v Investeru působí jako account managerka, stará se o získávání nových investorů, pečuje a vytváří klientskou podporu pro stávající investory. Pavlína také vyhledává nové obchodní příležitosti.  Mezi její záliby patří jízda na koni, tenis a cestování.

JULIE PICHLOVÁ

Account Manager

Julie v Investeru působí jako account managerka, stará se o získávání nových investorů, pečuje a vytváří klientskou podporu pro stávající investory. Julie také vyhledává nové obchodní příležitosti.

KATEŘINA TROCHTOVÁ

Account Manager

Kateřina v Investeru působí jako account managerka, stará se o získávání nových investorů, pečuje a vytváří klientskou podporu pro stávající investory. Kateřina také vyhledává nové obchodní příležitosti.

NIKOLA KORFOVÁ

Office manager

Nikola se kromě administrativy, objednávek a office managementu stará také o podporu jednotlivých projektů.

MGR. PETR MIKYSEK

Člen investiční komise platformy INVESTER

Pan Mgr. Petr Mikysek se specializuje na advokátní služby v oblasti obchodního a finančního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáním a realizací finančních společností.Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a následně získal praxi v AK JUDr. Kláry Samkové. Od roku 1998 provozuje vlastní advokátní kancelář.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Petr Mikysek na starosti poradenství v oblasti finačního práva, legislativních procesů, příprava a realizace zakládání tuzemských, zahraničních společností vč. právního poradenství.