Provozovatel platformy

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

Kurzova 2222/16, Praha 5, Stodůlky, 155 00,
IČO: 06098282
DIČ: CZ 06098282

Telefon: +420 608 817 213
E-mail: [email protected]

Adresa kanceláře

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6

MgA. JAKUB JINDRA

CEO & Co-Founder

Jakub má na starosti koordinaci projektů INVESTERu, koordinaci marketingu a IT oddělení. Jeho hlavní výsadou je pracovitost a kreativita. Ve společnosti je spoluzakladatelem a největším akcionářem. Kromě toho rozvíjí několik vlastních projektů zafinacovaných investerem, především z oblasti našich beer-businessů v Praze, Londýně a Birminghamu.

Mgr. Denisa Rohanová LL.M

Chief Sales Officer (CSO)

Denisa má na starosti řízení obchodu a komunikaci s investory a business partnery.

Lukáš Kruntorád

Co-Founder

Lukáš autorem projektu SídloFirmyPraha5.cz, který přes platformu INVESTER.cz úspěšně zafinancoval v roce 2018. Jeho dlouholetým oborem je tvorba webových stránek, online marketing, krizový management a obchod. Mezi jeho koníčky se řadí čtení, fitko a golf.

E-mail: [email protected]

KLÁRA PLUŠČENKOVÁ

Junior Analyst

Klára v Investeru působí na pozici Junior Analyst. Kromě běžné administrativy zahrnující office management se stará také o nábor nových projektů do naší platformy, poskytuje jim servis a vytváří klientskou podporu pro stávající investory.

E-mail: [email protected]

MGR. PETR MIKYSEK

Člen investiční komise platformy INVESTER

Pan Mgr. Petr Mikysek se specializuje na advokátní služby v oblasti obchodního a finančního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáním a realizací finančních společností.Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a následně získal praxi v AK JUDr. Kláry Samkové. Od roku 1998 provozuje vlastní advokátní kancelář.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Petr Mikysek na starosti poradenství v oblasti finačního práva, legislativních procesů, příprava a realizace zakládání tuzemských, zahraničních společností vč. právního poradenství.