Provozovatel platformy

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6,
IČO: 06098282
DIČ: CZ 06098282

Telefon: +420 774 715 938
E-mail: info@invester.cz

Přijďte za námi na kávu

Bucharova č.p. 1314/8, 158 00 Praha 5, Stodůlky, 16.patro

MgA. JAKUB JINDRA

CEO & Co-Founder

Jakub má dlouholeté zkušenosti s tvorbou internetových projektů, designu a vizuální identity u významných obchodních partnerů. Stará se o to, aby nákup investic byl pro vás jednoduchý, srozumitelný a uživatelsky příjemný. Má na starosti koordinaci marketingu a IT oddělení. Jeho hlavní výsadou je pracovitost a kreativita. Ve společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. je spoluzakladatelem a největším akcionářem.

Petr Michal, M.B.A.

Obchodní ředitel

Petr je náš obchodní ředitel. Vystudoval na University of Nebraska v USA a  má MBA z německého manažerského programu IPFM. Má letité zkušenosti s výkonem manažerských pozic v oblasti mezinárodního i domácího obchodu a projektového řízení.

TOMÁŠ HAVLÍK

Account Manager

Tomáš má na starosti nové a stávající investory platformy INVESTER. Můžete se na něj kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem.

E-mail: tomas@invester.cz
Mobil: +420 602 188 842

KLÁRA PLUŠČENKOVÁ

Office manager, Account manager

Klára v Investeru působí jako Office a Account manažerka. Kromě administrativy, jednotlivých objednávek a Office managementu, se také stará o podporu jednotlivých projektů a vytváří klientskou podporu pro stávající investory.

E-mail: klara@invester.cz
Mobil: +420 774 715 938

JAN HENDRYCH

Člen investiční komise platformy INVESTER

Jan Hendrych se v oblasti investování pohybuje přes 15 let, první investice byla v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí. Má zkušenosti ze stavebního a developerského sektoru.

MGR. PETR MIKYSEK

Člen investiční komise platformy INVESTER

Pan Mgr. Petr Mikysek se specializuje na advokátní služby v oblasti obchodního a finančního práva. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáním a realizací finančních společností.Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a následně získal praxi v AK JUDr. Kláry Samkové. Od roku 1998 provozuje vlastní advokátní kancelář.

V rámci platformy INVESTER má pan Mgr. Petr Mikysek na starosti poradenství v oblasti finačního práva, legislativních procesů, příprava a realizace zakládání tuzemských, zahraničních společností vč. právního poradenství.