CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.010.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 50 % ?
Cena za 1% podílu: 20.200 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
Zajištění projektu: Ne ?
65%

Předobjednáno 657.566 Kč z cílové částky 1.010.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

SPOLEČNOST SALIERI

Společnost Saliery Invest LLC je český přední výrobce a prodejce vysoce kvalitních pravých pánských a dámských parfémů s unikátním složením a designem. Vyrábí široké portfolio vůní pouze ve třídě parfém, tedy s exkluzivním 20-35% obsahem parfémové složky nabízených v luxusních křišťálových dózách. Originální parfémy Saliery uspokojí běžnou, ale i nejnáročnější klientelu. Originalita a jedinečnost složení nemá v České republice konkurenci.

Společnost je na trhu od roku 2013. Roční obrat firmy činí cca 1.000.000,- Kč. Pro skupinu INVESTER a její uživatele zde vzniká zajímavý obchodní potenciál a zároveň možnost dynamicky rozvíjet obchodní a marketingovou činnost.

 

PROČ PROJEKT POPTÁVÁ FINANCOVÁNÍ

Invester v současné době převzal kompletní obchodní část firmy Salieri Invest LLC na základě výhradního zastoupení značky včetně e-shopu za účelem progresivního rozvoje zvýšení prodeje parfémů. Základem projektu je vytvoření nové právnické osoby. INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. založí společnost, která nabídne investorům 50 % nepřímého podílu s možností podílet se na rozvoji firmy. Finance od investorů společnost využije na vývoj a zefektivnění marketingu, dále pak na rozvoj obchodu. Výrobce bude dodávat zboží přímo nově vzniklé právnické osobě pro následnou distribuci koncovému zákazníkovi. Výrobce bude dodávat veškerý sortiment za výrobní cenu.

Parfémy Salieri budeme nabízet prostřednictvím vlastního e-shopu salieri-parfemy.cz a dále online marketingem, obchodními zástupci a specializovanými prodejnami.                         

 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost Salieri Invest LLC s.r.o. byla založena v roce 2013 se sídlem Štěrková 261, Kosoř 252 26. Do současné doby byl obchod společnosti veden panem Jiřím Michaličkou, který zaroveň vytvořil vzorkovnu na adrese sídla společnosti.

 

BUDOUCÍ VLASTNICKÁ STRUKTURA

Vlastnická struktura společnosti bude následující: 

 • 50% - VOLNÝ OBCHODNÍ PODÍL - určeno pro zájemce o nepřímý obchodní podíl
 • 50% - INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. (koordinace projektu)

 

ROZDĚLENÍ INVESTICE

E-shop má k dispozici analytická data za uplynulá období, na základě kterých můžeme predikovat objednávky a řídit kampaně pro tento rok. V současné době je připraven finanční a marketingový plán doplněný o marketingové strategie a rozpočty na nadcházející období s cílem zvýšit obrat a zisk projektu. E-shop je plně připraven na zvýšení obratu a zvýšení likvidity zboží.

Roční náklady = 1.010.000,- Kč

 • 200.000,- Kč administrativa, obchod, 
 • 60.000,- Kč úprava webových stránek
 • 400.000,- Kč marketing ( ročně )
 • 200.000,- Kč výroba parfémů pro obchodníky
 • 150.000,- Kč marketing, promotion 

 

Předpokládané obraty, marže a zisk pro první rok fungování projektu

 • Dle dodaných ekonomických plánů předpokládáme obrat z prodeje produktů a zboží 1.800.000,- Kč
 • Celkový zisk společnosti před zdaněním předpokládáme 1.044.000,- Kč.

Předpokládané obraty, marže a zisk pro druhý rok fungování projektu

 • Dle dodaných ekonomických plánů předpokládáme obrat z prodeje produktů a zboží 2.400.000,- Kč
 • Celkový zisk společnosti před zdaněním předpokládáme 1.392.000,- Kč.

Předpokládané obraty, marže a zisk pro třetí rok fungování projektu

 • Dle dodaných ekonomických plánů předpokládáme obrat z prodeje produktů a zboží 3.150.000,- Kč
 • Celkový zisk společnosti před zdaněním předpokládáme 1.827.000,- Kč.

 

INVESTOR

 

MONETIZACE

Uživatel zakoupí nepřímý obchodní podíl ve společnosti ve výši 1 %, za cenu 20.200,- Kč. Získává pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1 % z celkového zisku společnosti. V případě, že společnost splní odhady uvedené v této prezentaci, získá uživatel 5.220,-Kč za první rok. V rámci prvního roku provozu je třeba počítat s tím, že projekt odstartuje po zafinancování nejdříve v druhé polovině roku 2020, výnos v březnu 2021 bude odpovídat zhruba jedné polovině této částky. Za druhý rok provozu může získat uživatel 6.960,- Kč. Za třetí rok provozu může získat uživatel 9.135,-Kč

Podrobně: Uživatel zakoupí 1% obchodní podíl. Společnost využije takto získaný kapitál pro účely popsané v prezentaci. Společnosti se následně daří a splní stanovené odhady obratů a zisků. Za první rok provozu, tedy pololetí roku 2020, uživatel dostává 1% podíl na zisku ve výši 2.610,- Kč (roční zhodnocení cca 12,9% p.a z ceny podílu 20.200 Kč).

Po druhém roce provozu 2021, uživatel získává podíl na zisku ve výši 6.960,- Kč (zhodnocení cca 34,45% p.a.). 

Po třetím roce provozu 2022, uživatel získává podíl na zisku ve výši 9.135,- Kč (zhodnocení cca 45,22% p.a.). 

Předpoklad návratnosti částky za zakoupený obchodní podíl je přibližně 32 měsíců. Výplatu podílu na zisku získává uživatel vždy jednou ročně, na základě účetní závěrky projektu, která probíhá koncem března následujího roku. Během dalších let společnost generuje výnosy dle každoroční účetní závěrky a uživatel je dostává po celou dobu, kdy vlastní podíl.

Vlastněný obchodní podíl může časem nabývat na hodnotě (v závislosti na ekonomických výsledcích společnosti). Uživatel ho může výhodně prodat komukoliv, kdo o něj projeví zájem za jeho aktuální cenu.

 

VÝSLEDKY AUDITU PROJEKTU

Z pohledů nákladů na chod projektu je nespornou výhodou to, že projekt má vedené statistiky předchozích období. rojekt je realizovatelný již při investici 750.000 Kč, avšak nevyužije maximum potenciálu. V rámci auditu jsme doporučili autorovi projektu cílovou částku 1.010.000,- Kč. Mezi dva největší rizikové faktory počítáme plnění obsahu, časový faktor a také konkurenční boj. Z pohledu reklamních kampaní je potřeba, aby se i autor nadále věnoval samotným kampaním a nenechal práci jen na externích firmách, které budou samotné kampaně realizovat (pravidelná kontrola výsledků). 

 

RIZIKO

„Rating: B Střední riziko“ – tento rating přidělujeme projektům, které nemají žádnou nebo minimální obchodní historii. Typicky se jedná o nově začínající firmy nebo start-upy. Kapitál zde především směřuje do služeb jako jsou IT, internetový marketing a reklama. Menší část kapitálu je využita pro nákup hmotného majetku jako je zboží na sklad. Projekt bude realizovat společnost v níž INVESTER vlastní obchodní podíl.

logo invester

Máte dotaz, nebo se Vám zdá že jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pokud vás tento projekt zaujal a chtěli byste se dozvědět více, budeme rádi, když se za námi zastavíte osobně a budeme moci jakékoliv otázky zodpovědět v rámci osobního jednání. Kontaktujte nás na e-mailu info@invester.cz nebo +420 702 147 373 pro domluvení osobní schůzky.