CÍLOVÁ ČÁSTKA: 3.000.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 33 % ?
Cena za 1% podílu: 90.909 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Zajištění projektu: Ano, zápůjčkou ?
Výplata výnosu: Jednou ročně ?
0%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ INVESTOVAT DO EXPANZE PLATFORMY REVENTO?

Protože tento projekt vám nabízí příležitost podílet se na rozvoji reklamní platformy REVENTO, a to prostřednictvím prioritních akcií. Platforma funguje tak, že nahrazuje (doplňuje) obchodní oddělení firmám. Ve výhodném poměru cena/výkon. Výhoda pro firmy spočívá v tom, že pro ně zvolí efektivní reklamní kanály, kterými jim přivádí zákazníky. Firmy jí pak platí až za výsledky, příchozí zakázky. Tím je zcela unikátní na trhu.

Že se tato strategie specialistům na marketing vyplácí, dokládá, že se jim přirozeně hlásí 1 nová firma denně, která žádá o připojení (přivádění nových zakázek). Platforma proto aktuálně poptává investici, aby boarding nových klientů (přidávání na platformu) mohl více automatizovat a aby mohl rozšířit svůj tým profesionálů.

Aktuálně na připojení do platformy (příliv zakázek z reklamy) čekají desítky firem. Původně byl totiž záměr nabírat firmy menší a střední a projekt krok za krokem škálovat. Nicméně se do něj připojila firma OKAY Elektro s obrovským sortimentem a právě se integruje. Navíc se do projektu chystají vstoupit 2 větší firmy.

Výnosnost se u tohoto projektu počítá 1. rok nižší (zajetí procesů, přidávání firem ve frontě a dalších, co přibývají), což však vyvažuje potenciál v následujících letech – odhad 35 % ročně v 2 dalších letech. Následně se počítá s neustále rostoucími tržbami, resp. zisky, dle dalšího a dalšího přidávání firem.

 

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

  • Unikátní platforma – český projekt přináší svým klientům pomocí efektivní reklamy zakázky, za které následně platformě platí předem smluvený poplatek
  • Perspektivní projekt – přirozeně nabírá co den cca 1 klienta, aktuálně jich na připojení do platformy čeká již několik desítek firem (fronta se aktuálně tvoří kvůli připojování větší firmy)
  • Převratná myšlenka – jedinečný přístup ve světě prodeje reklam zaměřený na firmy, resp. prodeje
  • Předjednaní větší investoři – aktuálně s nimi autor jedná a je možné, že přednostní nabídka na INVESTERu bude stažena dříve
  • Jištěno zápůjčkou – pokud projekt nedosáhl zisků, bude splácet úroky ze zápůjčky ve výši 7 % ročně
  • Pravidelná výplata – výnos načítáme 1× ročně do účtu investora

 

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Jedná se o rozjetou a fungující platformu, která poptává finance na rozšíření týmu a automatizaci boardingu firem – čím rychleji je bude schopna přidávat, tím větší tržby a zisk bude platforma v kratším čase generovat. V rámci projektu je stanoven rating C, tedy Vyšší riziko.

Dle business plánu se v následujících letech zisky po zafinancování na INVESTERu odhadují takto:

» Rok 2023 cca 500.000 Kč čistý zisk před zdaněním

» Rok 2024 cca 1.800.000 Kč čistý zisk před zdaněním

» Rok 2025 cca 4.600.000 Kč čistý zisk před zdaněním

INVESTER získá podíl na zisku ve výši 33 % ve společnosti REVENTO PPS a.s. s výplatou jednou ročně.

POZOR: Pro větší investory jsme schopni zprostředkovat přímý podíl, tedy kmenové akcie na jejich jméno. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailu info@invester.cz.

 

ROZLOŽENÍ INVESTOVANÝCH PENĚZ

  • Rozšíření nových technologií ~ cca 80 % na vývoj a automatizaci boardingu firem
  • Ucelení stávajících technologií ~ cca 20 % na vývoj a automatizaci boardingu firem

 

 

PŘÍKLAD PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU

REVENTO PPS a.s. si vyhrazuje právo na zpětný odkup podílu a to za předpokladu vyplacení deklarovaných výnosů a k tomu navíc bude cena odkoupeného podílu minimálně o 20 % vyšší než byla vložená částka.

 

 

DALŠÍ INFORMACE O PROJEKTU

» Detail zajištění projektu 

Garantem projektu je Martin Legnavský, předseda správní rady společnosti REVENTO PPS a.s., který je za její správu a za management odpovědný. INVESTER ve společnosti pro investory získá podíl ve výši 33 %, prostřednictvím kterého se investoři budou podílet na zisku této společnosti. 

INVESTER přenechá investici společnosti REVENTO PPS a.s  na základě smlouvy o zápůjčce s úrokem 7 % p.a. se splatností 3 roky. V případě výplaty zisku budou úroky poníženy o tento zisk. Pokud by společnost REVENTO PPS a.s. nedosáhla zisku, získají investoři úroky z předmětné zápůjčky.

 

 

 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno