CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.400.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 7.2 % ?
Cena za 1% podílu: 0 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A++ Bez rizika ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Detailní PDF dokumentace ke stažení

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

 

Nabízíme možnost velmi bezpečné investice do podnikatelské příležitosti s ratingem A++. Investice se týká komerčního prostoru 62m2, který se nachází v obci Jílové u Prahy. Komerční prostor je příhodně umístěn na frekventované ulici Pražská, kousek od hlavního náměstí. Cílová částka za komerční prostor je 1.400.000 Kč. Obchodní prostor s nájemníkem má potenciál vydělat zisk 7,2% (p.a.) ročně. 

 

O NEMOVITOSTI

Komerční prostor je pronajat dlouholetému nájemníkovi, který zde provozuje salon pro psy Mon Cheri již čtvrtým rokem. Jedná se o nebytovou jednotku č. 572/18 o celkové ploše 62m2  umístěnou v budově č.p. 572, postavenou na pozemku st. parc. č. 2186. Prostor je dispozičně umístěn v přízemí bytového domu společenství vlastníků s vlastním vstupem z přilehlé komunikace a vlastní prosklenou výlohou. K nemovitosti náleží také parkovací plocha pro zákazníky, která je součástí vlastnictví komerčního prostoru. Nemovitost je novostavba z roku 2009, ve velmi příjemné lokalitě kousek od Prahy s kompletní občanskou vybaveností. Nemovitost není zatížena žádným zástavním právem ani plombou, lze ověřit na listu vlastnictví číslo 2786. V nemovitosti jsou i další komerční prostory, které jsou využívány pro ORL ordinaci. 

NÁJEMNÍK NEMOVITOSTI

Nájemník platí nájemné bez problémů po celou historii pronájmu, ve výši 6.000 Kč/měsíčně. Tato cena nezahrnuje služby, dodávku energií a příspěvek na fond oprav společenstvé vlastníků bytových jednotek. Současný výnos z nájemného činí 63.560 Kč. Z důvodu vysoké poptávky po komerčních prostorách v této lokalitě bude nájemné zvýšeno na 10.400 Kč/měsíčně což přinese roční zisk po odečtení všech nákladů 100.800 Kč a tento výnos rovnoměrně rozdělíme zpět mezi všechny investory. Výnos z této investice je stanoven na 7,2% p.a.

 

DATUM SPUŠTĚNÍ INVESTICE

Po naplnění cílové částky a uzavření podnikatelské příležitosti bude potřeba nemovitost fyzicky zakoupit a vyřídit veškeré formality. Předpokládáme vyřízení veškerých potřebných formalit do 1 měsíce od naplnění a uzavření podnikatelské příležitosti. Na první výnosy z investice se můžete tešit okamžitě po uplynutí této lhůty. 

 

BUDOUCNOST

Ceny nemovitostí v této lokalitě jsou na vzestupu díky blízké vzdálenosti Prahy a velmi dobré dopravní dostupnosti. V okolí Jílového je také velmi krásná okolní příroda s množstvím chat a rekreačních objektů kolem řeky Sázavy. To vše zajišťuje stále stoupající tržní hodnotu pozemků a nemovitostí v této lokalitě. Investici plánujeme s životností 5 let. Za tuto dobu investice předpokládáme čistý zisk 504.000 Kč. Po pěti letech předpokládáme hodnotu nemovitosti minimálně stejnou jako byla pořizovací cena. Pokud bude zájem ze strany našich investorů, můžeme investici prodloužit o dalších roky či nemovitost prodat a vyplatit zpět vložený kapitál.

 

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

logo invester

Odpovědná osoba za tuto investici je Jan Hendrych, hendrych@invester.cz

Chci podpořit projekt

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno