CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.680.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 24 % ?
Cena za 1% podílu: 70.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Výplata výnosu: Čtvrtletně ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ INVESTOVAT DO TĚŽEBNÍHO STROJE?

U tohoto projektu se jedná o možnost investovat do nákupu strojů na těžbu kryptoměny Ethereum. Jedná se o nákup 3 težebních rigů Cryptobee. Každý z rigů je osazen 12ti grafickými kartami NVIDIA RTX3070 a poskytuje výkon 720 MH/s. Rigy budou připojeny do již odzkoušeného hostingového centra v České republice. Díky této investici nemusíte řešit nákup kryptoměny ani její uchovávání v hardwarové peněžence apod. – pouze investujete do podílu na těžebních strojích. Projekt je vhodný pro všechny, které lákají kryptoměny a jejich těžba. Jedná se o velmi ekonomické řešení, které minimalizuje poplatky za převody z Etherea na jednotlivé účty minoritních investorů.

Vývoj ceny Ethereum v čase (zdroj: www.kurzy.cz)

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

  • Investice do lukrativní kryptotěžby – předpokládaný výnos se pohybuje mezi 40 až 90 % v 1. roce
  • Bezstarostná investice – bez administrativy, čekání (běžná dodací doba strojů je v řádu měsíců, neboť jde o nedostatkové zboží) apod.
  • Investice od pouhých 1.000 Kč – můžete se tak zapojit do těžby kryptoměny, a to bez jakýchkoli znalostí
  • Těžební stroj od ověřeného dodavatele – stroj nakupujeme u dodavatele se kterým máme již ověřenou spolupráci

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Předpokládaný výnos může být až 40 až 90 % z investované částky v prvním roce, nicméně je závislý na aktuální ceně Etherea a složitosti těžby. Výnosy z těžby budou načítány průběžně do INVESTER účtů. V rámci tohoto projektu je stanoven rating C "Vyšší riziko". Doporučujeme proto vhodně diverzifikovat své investiční portfolio. Projekt představuje vyšší riziko, které ovšem vyvažuje vysokým ziskem. 

 

 

STAV PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

Pro zafinancování projektu již je založena společnost MINING ONE s.r.o., která je 100 % ve vlastnictví skupiny INVESTER. Tato společnost bude mít stroje ve správě a bude se starat se o plynulý chod těžby. V této etapě financování uvolní 24 % svého podílu ve prospěch nepřímých investorů. Celkově společnost prodá maximálně 80 % svého podílu ve prospěch investorů a to celkově ve všech dalších etapách financování.

Z vytěžené měny Ethereum bude po odečtení nákladů na spotřebovanou energii 80 % vypláceno investorům, 20 % využito pro režie a zisk společnosti.

V rámci této příležitosti zakoupíme 3 těžební rigy, každý o výkonu cca 720 MH/s, které budou hostovány v ČR.

Realizaci této příležitosti předpokládáme do 1 měsíce od zafinancování projektu.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD

 

Investor zakoupí obchodní podíl ve společnosti ve výši 1 %, za cenu 70.000 Kč. Investor získává pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1 % z celkového zisku společnosti, tedy v případě splnění odhadů 28.000 Kč–63.000 Kč za 1. rok (zhodnocení 40–90 % p.a.), za 2. rok získá 28.000 Kč–63.000 Kč za rok (zhodnocení 40–90 % p.a.). Výnosy v dalších letech mohou dále růst. Výnos je do INVESTER účtu načítán po 3 měsících. Návratnost vložené investice se odhaduje na 14–30 měsíců. Výpočet je před započtením srážkové daně. 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno