CÍLOVÁ ČÁSTKA: 650.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 30 % ?
Cena za 1% podílu: 21.666 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A+ Velmi nízké riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
31%

Předobjednáno 203.114 Kč z cílové částky 650.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

V rámci první části tohoto projektu je předmětem podnikatelského záměru nákup věžového jeřábu pro nově vzniklou právnickou osobu S.R.O., která bude stavební zařízení pronajímat stavebním společnostem a developerům. V rámci tohoto projektu máme možnost zakoupit první stavební jeřáb v hodnotě 650.000 Kč (běžná prodejní cena se pohybuje okolo 900.000 Kč) se zakázkou na 1,5 roku s měsíčním obratem 30.000 Kč.

Zakladatelé projektu těží z mnohaleté praxe z oboru. Pro projekt jsou již také předjednání první odběratelé z řad středních a velkých stavebních firem. Průměrná doba pronájmu jednoho jeřábů je 9 z 12 měsíců a jejich využitelnost je celoroční. 100% investice je zajištěno díky zástavnímu právu na celý majetek firmy - tedy všech pořízených strojů. Jeřáby navíc díky kontaktům zakladatele nakupujeme pod tržní cenou. Zástavní právo po celou dobu investice až do jejího plného splacení drží společnost INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. 

 

AKTUÁLNĚ

Jeřáb bude zakoupen po zafinancovávání projektu. Investorům do jejich uživatelského účtu propisuje výnos na denní bázi ve výši 10% p.a. ze zafinancované částky.


NABÍZÍME

Možnost zápůjčky na dobu 3 let s výnosem 10% p.a. Po uplynutí 3 let má investor nárok na vyplacení jistiny v plné výši. 


O SPOLEČNOSTI

Nově vzniklá společnost bude založena za účelem nákupu stavebního samostavitelného věžového jeřábu, který následně bude pronajímat v rámci svého podnikatelského záměru - Půjčovna jeřábů. Zakladatel je majitelem společnosti Tandarde, s.r.o., která aktuálně disponuje 4 jeřáby a úspěšně je pronajímá. Dále se zaměřuje na realizaci monolitických konstrukcí a dodávku betonářské výztuže včetně montáže. 

BUDOUCNOST PROJEKTU

V případě, že projekt bude fungovat dle očekávání, bude nově vzniklá společnost nakupovat další stavební věžové jeřáby. Financování nových jeřábů bude probíhat pomocí platformy INVESTER.cz a ze zisků společnosti. 

TECHNICKÉ DETAILY ZAŘÍZENÍ

Hydraulicky samovztyčný jeřáb FB GRU GA 125

 • dosah 28 m
 • max. výška háku při vodorovném rameni 18/19,1 m
 • max. výška háku při zdviženém rameni 27 m
 • max. nosnost 2000 kg/13,2/14,1 m; 800 kg/28 m
 • napájení 400 V, jistič 32 A
 • frekvenční měniče na všech motorech
 • betonová zátěž – poloměr otáčení 2,15 m
 • samozatěžování
 • tlačítkový ovládací panel
 • dálkové ovládání
 • pozinkovaná věž a rameno


INFORMACE PRO INVESTORA

Společnost INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. bude mít na zakoupený stavební jeřáb zástavní práva ve 100% rozsahu. 

ROZDĚLENÍ PODÍLŮ

Rozdělení podílů bude v nově vzniklé společnosti následující:

 • 30% - INVESTER - volný obchodní podíl pro investory
 • 70% - Nově zřízené s.r.o.

MONETIZACE

Zápůjčky na dobu 3 let s výnosem 10% p.a. Po uplynutí 3 let má investor nárok na vyplacení jistiny v plné výši. 

ZAJIŠTĚNÍ INVESTICE

Finanční prostředky budou využity pouze za účelem nákupu předmětných strojů - jeřábů. Uživatel dostane potvrzení o realizaci investice s nárokem na poměrnou část zakoupeného věžového jeřábu dle výše nepřímého podílu.

 


Odpovědná osoba za projekt na Invester.cz je Lukáš Kruntorád.

Máte dotaz, nebo se Vám zdá že jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pokud vás tento projekt zaujal a chtěli byste se dozvědět více, budeme rádi, když se za námi zastavíte osobně a budeme moci jakékoliv otázky zodpovědět v rámci osobního jednání. Kontaktujte našeho obchodního manažera na e-mailu lukas@invester.cz nebo +420 608 822 447 pro domluvení osobní schůzky.