CÍLOVÁ ČÁSTKA: 609.600 Kč
VOLNÝ PODÍL: 6 % ?
Cena za 1% podílu: 101.600 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Výplata výnosu: Měsíčně ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

O PROJEKTU

V rámci této podnikatelské příležitosti se s námi můžete účastnit nákupu dvou strojů pro těžbu kryptoměny Ethereum. Stroje po zafinancování projektu zakoupí INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. na základě smlouvy se současným vlastníkem strojů společností Cryptobee.

Jedná se o projekt vhodný pro všechny investory, které láká investice do těžby kryptoměn a kteří by rádi získali podíl na těžbě. Výhodou je možnost investice již od částek začínajících na 1.000 Kč. Předpokládaný výnos z těžby z tohoto stroje může být až 70% až 90% z investované částky v prvním roce, nicméně je závislý na nyní velmi volatilní ceně kryptoměny. Výnos je vyplácen měsíčně do uživatelského účtu v korunách, pro investora tedy odpadají starosti se směnou kryptoměny. 

 

ROZDĚLENÍ INVESTICE

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. v rámci této příležitosti zakoupí dva mining rigy Cryptobee určené pro těžbu kryptoměny Ethereum (ETH). V současné době máme předobjednávku na 2 stroje, které jsou již zapojené a běží v ČR. 

 

TĚŽEBNÍ RIG CRYPTOBEE

Předmětem financování této příležitosti je nákup 2 těžebních rigů. Každý z rigů je osazen 12 grafickými kartami AMD RX 580 Nitro 8GB s celkovým výkonem 1 rigu cca 360 MH/s, při spotřebě 1500-1680W. Stroje jsou umístěny v housingu v Plzeňském kraji s neustálým dohledem a cenou elektřiny 2,2 Kč za kW/h. V případě budoucího přechodu kryptoměny ETH na způsob proof-of-stake využijeme stroje pro těžbu dalších měn jako ZEC, XMR, ETC, vyžadujících proof-of-work.

 

PŘEDPOKLÁDANÝ VÝNOS 

Předpokládaný výnos z těžby může být až 70% až 90% z investované částky v prvním roce, nicméně je závislý na aktuální ceně kryptoměny Ethereum. 

 

NABÍZÍME

Možnost nákupu nepřímého obchodního podílu INVESTER GROUP HOLDING s.r.o., vázaný k výnosu z tohoto konkrétního projektu.

 

VÝHODY

• Investor nemusí řešit administrativu spojenou s nákupem stroje a s tím související čekací lhůtou, zapojením a odladěním stroje.

• Možnost získat výnos z těžby stroje, který je nedostatkovým zbožím. Grafické karty pro těžbu jsou běžně vyprodány. 

• Stroje jsou již v běhu a zapojené v hostingovém centru v Plzni, s cenou energií 2,2 Kč Kw/H. 

• Možnost investice už od 1.000 Kč dává prostor široké veřejnosti jednoduše se zapojit do těžby, bez nutných znalostí.

 

 

RIZIKO

V rámci tohoto projektu je stanoven rating C "Vyšší riziko". Doporučujeme vhodně diverzifikovat investiční portfolio. Tento rating přidělujeme projektům, které nemají žádnou obchodní historii. Projekt představuje vyšší riziko, které vyvažuje vysokým ziskem. Projekt realizuje společnost INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. 

 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno