CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.600.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 25 % ?
Cena za 1% podílu: 64.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Zajištění projektu: Ne ?
Výplata výnosu: Kvartálně ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ TUTO INVESTICI?

U tohoto projektu se jedná o investici do nákupu podílu firmy, která bude přes dealingové oddělení společnosti stockX a.s. obchodovovat s CFD kryptoměnovými páry u licencovaných poskytovatelů. Zkratka CFD (contract for difference) znamená kontrakt pro vyrovnání rozdílů – konkrétně se takový kontrakt vytváří mezi 2 stranami o pohybu ceny daného instrumentu.

Díky této investici nemusíte řešit nákup kryptoměny a její následný prodej ve chvíli, kdy chcete realizovat zisk. Tímto způsobem se eliminuje, jak nutnost složitě převádět zisk z kryptopeněženky na fiat měnu, tak i ztráta z poplatků u obchodníků při samotné transakci.

Projekt je vhodný pro investory, které lákají kryptoměny či se chtějí bránit inflaci – jedná se o ekonomické řešení s pravidelným čtvrtletně vypláceným výnosem přímo do INVESTER účtu. Zároveň by se mohl hodit i těm, kteří se obávají poklesu cen kryptoměn nebo vysoké volatility.

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Investice do lukrativního obchodování s kryptoměnami na burze – předpokládaný výnos se v 1. roce pohybuje mezi 19 až 43 %, a navíc nabízí jistotu min. zhodnocení 10 % ročně na základě zápůjčky

Již od 1.000 Kč a bez starostí – můžete se zapojit do obchodování kryptoměnových párů bez obchodních dovedností a složité administrativy, vše za vás řeší obchodníci stockX a.s. 

Investice vydělává, i když hodnota kryptoměny padá – nekupuje se přímo kryptoměna, ale sází se na pokles nebo na růst její ceny (tzn. že se proti sobě obchoduje jak pozice sell, tak buy)

Pravidelná výplata výnosu – každé čtvrtletí se vám výnos připisuje přímo do INVESTER účtu

Možnost získat výplatu do své kryptoměnové peněženky, a to již po 1. roce fungování

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Předpokládaný výnos se může pohybovat mezi 19 až 43 % z investované částky v 1. roce, nicméně je závislý na počtu úspěšně realizovaných obchodů a pohybech ceny ETH/BTC. Výnosy z obchodování budou načítány průběžně do INVESTER účtů. V rámci tohoto projektu je stanoven rating C "Vyšší riziko". Doporučujeme proto vhodně diverzifikovat své investiční portfolio. Projekt představuje vyšší riziko, které ovšem vyvažuje vysokým ziskem.

 

STAV PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

Pro zafinancování projektu se založí společnost KRYPTO DEAL s.r.o., která bude ve 100% vlastnictví INVESTERu. Nová společnost bude mít kapitál ve správě prostřednictvím společnosti stockX a.s., která již má zkušenosti s obchodováním kryptoměnových párů.  

V 1. etapě financování uvolní 20 % svého podílu ve prospěch nepřímých investorů. Dohromady společnost prodá maximálně 80 % svého podílu ve prospěch investorů, a to celkově ve všech dalších etapách financování.

Nově založená společnost, ve které můžete získat nepřímý obchodní podíl, si až po 12 měsících svého fungování ponechá zbývajících 20 % zisku (po odečtení výše uvedených výnosů a vyplacení všech zisků investorům na režie a zisk společnosti).

V rámci projektu uzavřeme smlouvu o investici do společnosti stockX a.s., která bude doplněna zápůjčkou na vloženou výši finančních prostředků s min. ročním výnosem 10 % a splatností 36 měsíců. Realizaci této příležitosti předpokládáme do 1 měsíce od zafinancování projektu.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD

 

Investor zakoupí obchodní podíl ve společnosti ve výši 1 %, za cenu 64.000 Kč. Investor získává pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1 % z celkového zisku společnosti, tedy v případě splnění odhadů 12.160 Kč – 27.520 Kč za 1. rok (zhodnocení 19–43 % p.a.), za 2. rok získá 12.160 Kč – 27.520 Kč (zhodnocení 19–43 % p.a.). Výnosy v dalších letech mohou dále růst. Výnos je do INVESTER účtu načítán po 3 měsících. Návratnost vložené investice se odhaduje na 28 - 63 měsíců. Výpočet je před započtením srážkové daně.

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno