CÍLOVÁ ČÁSTKA: 13.600.000 Kč
Cena za 1% podílu: 136.000 Kč
PLÁNOVANÝ VÝNOS PROJEKTU: 10% p.a.
Min. částka pro nákup: 5.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A+ Velmi nízké riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
Výplata výnosu: Jednou ročně ?
2%

Předobjednáno 231.000 Kč z cílové částky 13.600.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

V rámci tohoto projektu společnost INVESTER GROUP BUILDING a.s. nakoupí pozemek o rozloze 4.966 m2, který se nachází v obci Kamenice (Praha-východ) a následně jej rozparceluje, zasíťuje a odprodá koncovým zájemcům.

NABÍZÍME

Možnost nákupu nepřímého obchodního podílu na dobu 4 roky s ročním výnosem 10 % p.a. Po realizaci prodeje společnost INVESTER GROUP BUILDING a.s. zpětně odkoupí obchodní podíl.

REALIZACE PROJEKTU

  • V průběhu prvních dvou měsíců po zafinancování proběhne realizace nákupu a převod pozemků
  • Do prosince 2022 dojde k vybudování inženýrských sítí
  • V průběhu roku 2023 a první polovině roku 2024 proběhne prodej koncovým zákazníkům

 

POZEMEK

Stavební pozemek parc. č. 216/1 a parc. č. 216/2 vedený jako orná půda má výměru 4.966 m2 a je obdélníkového tvaru. Jedná se o pozemek mírně svažitý bez umístěných staveb. Lokalita nabízí krásné a klidné rodinné bydlení na dosah Prahy, ale zároveň v přírodě. Centrum Prahy je vzdáleno 33 km přes rychlostní silnici 603. Pozemek je možné připojit na elektřinu, plynovod, kanalizaci a veřejný vodovod, vše umístěno kousek od pozemku v přilehlé ulici.

 

INVESTOR

MONETIZACE

Uživatelé, kteří zakoupí nepřímý obchodní podíl, získávají pravidelný roční výnos 10% p.a. z vložené částky v rámci svého uživatelského účtu. Po uplynutí 4 let odkoupí společnost INVESTER GROUP BUILDING a.s. obchodní podíl od investora a ten získá zpět finanční částku, kterou do projektu vložil.

 

ZAJIŠTĚNÍ INVESTICE

Finanční prostředky budou využity pouze za účelem realizace nákupu pozemků a vybudování inženýrských sítí. Uživatel obdrží potvrzení o realizaci investice s uvedením velikosti zakoupeného nepřímého podílu.

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás na info@invester.cz, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
logo invester