CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.500.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 39 % ?
Cena za 1% podílu: 64.102 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Zajištění projektu: Ne ?
1%

Předobjednáno 23.500 Kč z cílové částky 2.500.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

TOP HANDS FREE LEASH

TOP HANDS FREE LEASH je inovativní produkt, který je novinkou a vychytávkou pro všechny milovníky zvířat. Projekt se chce zabývat vývoje a prodejem revolučních vodítek. Autorem je český vynálezce, který vytvořil a nechal si patentovat prototyp vodítka, které si nosí sám pes aniž by docházelo k omezení pohyblivosti psa samotného nebo psovoda.

V současné době je pouze základní prototyp vodítka a patent vodítka.

 

CÍL PROJEKTU

Cíle projektu se dají rozdělit do několika etap.


První etapa je uvedeni vodítka z prototypu do prodejní podoby (název produktu, vzhled produktu, kvalitní zpracování, testování atd.). A to několik základních verzí město, outdoor a sport.

Druhá etapa je nalezení výrobce produktu v poměru cena/výkon/množství produktů.

Třetí etapa uvedení produktu do prodeje v rámci EU a budování brandu značky.


Cílem projektu je vytvořit prototyp vodítka a následně jeho tvorbu, kterou budeme nabízet a prodávat. Dále se zaměříme na počáteční marketing a budování značky nového vodítka, v plánu je i vybudování kvalitního e-shopu, kde návštěvníci budou moci vodítko zakoupit, případně se dozví užitečné rady a informace o vodítku

 

OBCHODNÍ MODEL

Samotný produkt je na trhu s vodítky zcela jedinečný. To mu dává značnou konkurenční výhodu. Prvním bodem prodeje je vodítko samotné. Cena základního vodítka by neměla přesáhnout cenu obvyklou u dražších tipů vodítek. 

Druhým bodem prodeje je příslušenství k vodítku, které bude v horních hranicích běžných cen, zde autor předpokládá největší obrat. Autorovi se bude jednat předevčím o prodej a zisk z příslušenství, nikoli ze

samotného vodítka. Prodej bude zaměřen na širokou škálu prodejců přes internet - koncoví uživatelé, velkoobchod - obchodní zastoupení v zemích, maloobchodů - showroom (zverimex, specializované prodejny).

 

 

ROZDĚLENÍ INVESTICE

Cílová částka projektu, kterou autor poptává je 2.500.000 Kč. Poptávanou částku chce rozdělit na tvorbu a návrh prototypů, vytvoření e-shopu, počáteční marketing a produkční práce a poskytl následující přehled plánovaných výdajů.

 

 

 

PLÁNOVANÉ VÝSLEDKY

Autor předpokládá, že v prvním roce podnikání bude zisk 0 Kč, jelikož se bude vyvíjet prototyp a bez prototypů a přípravy se nemůže vodítko začít prodávat. 


Obrat do konce roku 2021: Autor předpokládá obrat za tento rok fungování autor předpokládá 16.697.280 Kč. 

Náklady do konce roku 2021: Autor předpokládá celkové provozní a režijní náklady za rok 2021 ve výši 11.234.556 Kč.

Zisk společnosti do konce roku 2021: Na základě očekávané marže, předpokládá autor čistý zisk společnosti před zdaněním cca 5.462.724 Kč za druhý rok. Za 3 rok fungování se odhaduje zisk ve výši 6.828.405 Kč a za 4 rok fungování autor odhaduje zisk projektu na 8.194.086 Kč. Podrobnější detaily se dozvíte v následující tabulce. 

 

 

Hodnocení marketingové části projektu:

Z pohledu konkurence autor projektu nabízí jedinečné výrobky, které nejsou na současném trhu jako celek. Požadovaná cena na realizaci projektu ze strany internetového marketingu je reálná a dá se očekávat zisk. Zisky jsou z počátku projektu nižší. To je však způsobeno počáteční investicí do základních a zcela nezbytných věcí na úspěšný start projektu. Nicméně úspěch projektu je závislý na celkovém zpracování projektu autorem. Marketingový audit je k nahlédnutí pro potenciálního investora v kancelářích INVESTER, po předchozí telefonické domluvě, na adrese Školská 38, Praha 1. 

 

VLASTNICKÁ STRUKTURA

Společnost by byla založena po úspěšném zafinancování projektu. Rozdělení obchodních podílů v nové společnosti bude následující:

51% - Michal Strnad, autor projektu

39% - Volný obchodní podíl skupiny INVESTER - určeno pro zájemce o přímé či nepřímé obchodní podíly. 

10% - Skupina INVESTER

O AUTOROVI

Autorovi projektu je 34 let. Od malička se zajímal o různou techniku. Prošel si přes lepení různých modelů, úprav a oprav zařízení, výrobou ze dřeva, až se vyučil leteckým mechanikem. Zajímal se o auta, otevřel si obchod s autodíly (maloobchod, velkoobchod a e-shop), kde také opravuje i havarované a porouchané automobily. Autor má také mnoho koníčků, mezi něž patří i psi. Jak sám autor tvrdí: "Občas nastávají situace, kde je třeba psa připnout na vodítko, kdy hledáte na obojku očko a snažíte se do něj karabinu trefit". To autora občas štvalo, častým impulsem bylo také to, kdy autor měl psa na volno a nosil bežné vodítko různě připnuté například na batohu. "Neustále mi vodítko někde vadilo a v tu chvíli mě napadlo, zda by pes vodítko nemohl v nějaké formě nosit sám. A najednou byl nápad na světě."

Spojení vodítka s postrojem v jednom celku je usnadnění výše popsaných situací, navíc lze různě vodítko různě kombinovat a rozšiřovat o variabilní doplňky. 

 

MONETIZACE

Uživatel zakoupí nepřímý obchodní podíl ve společnosti ve výši 1%, za cenu 64.102 Kč. Investor získává pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1% z celkového zisku společnosti, tedy v případě splnění odhadů poskytnutých autorem projektu, se jedná o 54.627 Kč za druhý rok (zhodnocení cca 85%). Za 3 rok získá uživatel 68.284 Kč (zhodnocení cca 106% p.a.). Data prezentovaná v rámci monetizace byla poskytnuta autorem projektu.

 

RIZIKO

Projekt má přiřazen „Rating: C" Vyšší riziko – Tento rating přidělujeme projektům, které nemají žádnou obchodní historii. Kapitál v tomto projektu především směřuje do vývoje prototypu. Projekt není jištěn hmotným majetkem a představuje vyšší riziko, které vyvažuje vysokým výnosem. 

 

 

Odpovědná osoba za projekt na portále Invester.cz je Milan Čmelík. 

Máte dotaz, nebo se Vám zdá že jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pokud vás tento projekt zaujal a chtěli byste se dozvědět více, budeme rádi, když se za námi zastavíte osobně a budeme moci jakékoliv otázky zodpovědět v rámci osobního jednání. Kontaktujte nás na e-mailu cmelik@invester.cz  pro domluvení osobní schůzky.