CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.250.000 Kč
Min. částka pro nákup: 12.500 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
Plánovaný zisk projektu: 13.645 Kč ?
59%

Předobjednáno 737.500 Kč z cílové částky 1.250.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

 

 

Přinášíme Vám exkluzivně jako první možnost investovat do nákupu koloběžky určené pro flotilu re.volt. Jedná se o přímý podíl "vlastnictví koloběžky" na základě uzavření smlouvy přímo s poskytovatelem investice re.volt (viz smlouva níže). Minimální částka pro nákup 12.500 Kč = 1 koloběžka. Danou koloběžku vlastní investor na základě smluvního vztahu popsaného níže. Maximální počet koloběžek není omezen.

POPIS PROJEKTU

Kup koloběžku a vydělávej je unikátní projekt, který spadá pod flotilu re.volt, která již od roku 2018 provozuje car-sharing, do kterého spadají nejen automobily ale i elektro-motorky. Nově chce projekt re.volt nabízet i elektrokoloběžky, v rámci které připravil velice zajímavou příležitost pro naše investory. Více se o re.voltu dozvíte na webových stránkách projektu revolt.city

INVESTIČNÍ ZÁMĚR

Cílem projektu je zakoupit elektro koloběžky, které budou moci uživatelé re-voltu využívat v hlavním městě České republiky viz přiložená prezentace.Prezentace re.volt ke stažení

 

Výpočet výnosů ke stažení

 

VÝHODY RE.VOLT

All-risk havarijní pojištění 

Koloběžku nelze zákonně nebo havarijně pojistit. Společnost revolt bude tedy zřizuje vlastní pojišťovací fond, na který bude měsíčně zasílat polovinu ekvivalentu havarijního pojištění jednostopových vozidel na pokrytí všech škodných událostí. Více informací naleznete v prezentaci a poskytnuté smlouvě.


Vyměnitelná baterie

Náhradní baterii do koloběžek hradí společnost re.volt na vlastní náklady. 

Zodpovědný přístup a inovativní podnikání

Stáváte se součástí moderního a ekologického servisu pro obyvatele města - udržitelné sdílení dopravních prostředků s přínosem pro infrastrukturu. Ekologický certifikát - Vaše investice napomáhá ke zlepšení životního prostředí.

Anti-theft system

GPS sledování, elektronické zabezpečení a inovativní mechanická ochrana jistí koloběžku před ukradením. 

Kompletní servis na straně re.volt

Tým re.volt se stará o provoz, hladký průběh, technický stav a servis koloběžek.


Další výhody

Investor může zakoupenou koloběžku pojmenovat dle vlastních představ - může na ní také umístit také umístit vzkaz nebo sdělení. Jako bonus každý investor získává 250 Kč kredit na zapůjčení vozů flotily re.volt

 

AUTOŘI PROJEKTU

Pavel Kuchta – zakladatel a CEO re.volt

Pavel je zakladatelem a zároveň nositelem prvotní myšlenky re.volt carsharingu. Ve společnosti re.volt má na starost celý projekt, jakož i vedení týmu lidí napříč všemi úseky, jako je výroba hardware, vývoj software, zákaznická podpora či provoz. Dále zastupuje společnost jako jednatel a z této pozice jedná s obchodními partnery a zodpovídá za celkovou strategii. Má za sebou úspěšné projekty v oblastech automobilového průmyslu a obnovitelných zdrojů energie.

 

Martin Matoušek – CTO re.volt

Martin v současné době zde plní roli technického ředitele. Primárně zodpovídá za vývoj mobilní aplikace re.volt se vším všudy – back-end i front-end. Rovněž aktivně participuje na strategiích. Sám má za sebou řadu projektů z oblasti IT, jako například aplikace sloužící k nalezení a zaplacení parkování ve městech či správní systémy samospráv obcí.

 

 

OBRATY, NÁKLADY A ZISKY

V prvním roce je plánován obrat jedné koloběžky zhruba 37.192 Kč. Náklady re.voltu jsou odhadovány na 16.200 Kč. Čistý výnos pro investora za 1 rok fungování koloběžky je po odečtení celkových a provozních nákladů 13.645 Kč. Stejný výnos koloběžky předpokládají i v druhém roce provozu.

 

MECHANIKA INVESTICE A SMLOUVA

Tento projekt neobsahuje rozdělení obchodního podílu a vzniká přímo mezi investorem a společností re-volt carsharing, s.r.o na základě uzavřené smlouvy. Kontrakt vzniká mezi investorem a revolt na základě smluvního vztahu a investice není vyplácena v systému INVESTER. Investice na našem portálu je modelována na 100ks koloběžek ale může být uzavřena i dříve - není vázána na naplnění 100% cílové částky.


Smlouva o investici pro fyzické osoby

Smlouva o investici pro firmy a OSVČ

Vyplněnou smlouvu odešlete na email andrea.malisova@revolt.city nebo objednejte tlačítkem "nezávazná poptávka podílu"

 

INVESTOR


MONETIZACE

Uživatel zakoupí 1 ks koloběžky v hodnotě 12.500 Kč. Smluvní vztah vzniká přímo mezi uživatelem a třetí stranou, společností re.volt carsharing, s.r.o. Finanční částka je zaslána na bankovní účet společnosti re.volt v plné výši. Za ní je společností zakoupena předmětná koloběžka a je poskytnuta k fungování společnosti re-volt carsharing, s.r.o, která se na základě výše uvedené smlouvy zavazuje vyplatit zisky z koloběžky ponížené o náklady (viz dále smlouva). Investor získává v případě splnění odhadů společnosti výnos až 13.645 Kč ročně (cca 109% p.a.). Za druhý rok získá uživatel stejné zhodnocení, tedy až 13.645 Kč ročně (cca 109% p.a.). Uživatel může koloběžku poskytnout i na více než 2 roky, výnos za rok zůstane tedy stejný až do opotřebení koloběžky. Návratnost investice je odhadována na cca 11 měsíců. 

 

RIZIKO

Projekt má přiřazen „Rating: B" Střední riziko – Tento rating přidělujeme projektům, které již mají obchodní historií. Projekt je zajištěný nákupem koloběžky, která patří investorovi viz výše uvedená smlouva - doporučujeme pečlivě přečíst smluvní podmínky.