CÍLOVÁ ČÁSTKA: 5.000.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 12.5 % ?
Cena za 1% podílu: 400.000 Kč
Min. částka pro nákup: 2.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: B Střední riziko ?
Zajištění projektu: Ano, zápůjčkou ?
Výplata výnosu: Dvakrát za rok ?
40%

Předobjednáno 2.012.077 Kč z cílové částky 5.000.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ INVESTOVAT DO EXPANZE SPOLEČNOSTI STOCKX

Tento projekt nabízí exkluzivní příležitost investovat do obchodního podílu zavedené investiční firmy stockX. Ta spravuje a zhodnocuje finance svých klientů na světových burzách. Za necelé 2 roky má již splacen základní kapitál 13 milionů Kč, kdy nemalou část zvládla firma vygenerovat ze ziskových burzovních obchodů. Společnost například obchoduje s akciemi, akciovými indexy, měnovými páry nebo podhodnocenými aktivy.

Takto získané finance společnost stockX následně použije pro zvýšení objemů svých obchodů na burze. Investoři projektu zde získají garantovaný pravidelný výnos v minimální výši 16,66 % p.a., a to po 3 roky – celkové zhodnocení tedy bude činit 50 %. Výnosy budou načítány 2× ročně přímo do uživatelských účtů.

Po 3 letech budou mít investoři možnost podíl odprodat za původní kupní cenu zpět společnosti stockX. Pokud si svůj podíl ponechají, budou mít v dalších letech nárok na výnosy dle hospodaření společnosti.

 

 

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

 • Zavedená investiční firma – stockX je na trhu téměř 4 roky a v rámci svého dealingu na bázi intradenních obchodů na světových trzích obchoduje akcie, akciové indexy, měnové páry a také podhodnocená aktiva
 • Převratný investiční přístup – to, co vnáší do celého systému bezpečný prvek, jsou vlastní programové algoritmy, která sbírají informace napříč trhy a informují firmu o investičních příležitostech a rizikovosti 
 • Postaveno na know-how – za založením investiční společnosti stockX mj. stojí pan Roman Hrubý, který má přes 20 let zkušeností se správou finančních prostředků, a to především v oblasti burzovních obchodů
 • Plán vstoupit na burzu –  přespříští rok má stockX ambice na pražské burze vybrat přibližně 100 milionů Kč, a to především od institucionálních investorů, tento krok zabezpečí obchody a umožní zvýšit zisky akcionářů
 • Pravidelná výplata výnosů – zhodnocení se bude načítat půlročně do uživatelského účtu na naší platformě

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Jedná se o zavedenou investiční společnost se splaceným základním kapitálem 13 milionů Kč, která funguje na unikátním poloautomatickém systému – ten byl vyvinut před lety i díky investorům platformy INVESTER! 

Po 3 letech na trhu má již ve správě přes 20 milionů Kč a v roce 2023 se chystá na pražskou burzu. U projektu je stanoven rating B, Střední riziko, jelikož je investice kryta kapitálem firmy, a navíc i jejím rezervním fondem.

 

ROZLOŽENÍ INVESTOVANÝCH PENĚZ

 • 90 % na burzovní obchody – finance budou použity pro zvýšení objemů obchodů na světových burzách a zároveň vloženy formou zápůjčky do společnosti stockX a.s.
 • 10 % marketing a ostatní náklady

 

HISTORIE PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

 • Konec roku 2018 – zainvestován automatický obchodní systém stockX přes naši platformu INVESTER 
 • Zač. roku 2019 – stockX vstupuje na český trh a od té doby realizuje i několik projektů s INVESTERem 
 • Duben 2021 – stockX úspěšně splatil základní kapitál v celkové výši 13 milionů Kč
 • 2022 – stockX nabízí 3 separátní investiční služby a ve správě má přes 20 milionů Kč
 • 2023 až 2024 – plánovaný vstup na pražskou burzu s cílem akvizice v hodnotě 100 milionů Kč
 • 2024 – navyšování objemů obchodů (již nejen burzovních) s cílem být na trhu bez prostředníků

 

PŘÍKLAD PRO LEPŠÍ PŘEDSTAVU

Investor zakoupí 1% podíl ve společnosti stockX a.s., za 400.000 Kč, čímž získá pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1 % ze zisku společnosti. V případě splnění všech předpokladů minimálně 66.940 Kč za 1. rok (zhodnocení 16,66 % p.a.), za 2. rok 66.940 Kč (16,66 % p.a.), za 3. rok 66.940 Kč (16,66 % p.a.) a za 4. rok 66.940 Kč (16,66 % p.a.). Po 3 letech budou mít investoři možnost podíl odprodat za původní kupní cenu zpět společnosti stockX. Pokud si svůj podíl ponechají, budou mít v dalších letech nárok na výnosy dle hospodaření společnosti.

 

DALŠÍ INFORMACE O PROJEKTU

» Více o investiční společnosti stockX 

Společnost stockX a.s. spravuje a zhodnocuje finanční prostředky na světových burzách. Nemalá část těchto finančních prostředků byla společností vygenerována  ze ziskových burzovních obchodů, tedy vlastní činnosti. Ostatní přebytek z těchto obchodů byl vyplacen jako dividenda investorům. Pro krytí případných budoucích ztrát společnost postupně vytvořila rezervní fond, který nadále průběžně doplňuje. 

V rámci dlouhodobého vývoje a testování vzniklo několik druhů investičních strategií. StockX investuje hlavně do zahraničních akciových trhů, obligací a firem převážně z technologické, e-commerce a fintech oblasti.

Hlavním cílem společnosti je vytvoření co nejziskovější společnosti, a to na základě postupného růstu v oblasti investic a vytvoření otevřeného investičního fondu s dlouhodobým výnosem +10 % p.a. V budoucnu se bude významně podílet na akvizici kvalitních a strategicky důležitých projektů z oblasti energetiky a technologií. 

 

» Tým investiční společnosti stockX

 

» Detail zajištění investice 

Garantem tohoto investičního projektu je pan Roman Hrubý, předseda správní rady společnosti stockX a.s.  INVESTER získá pro svoje investory 12,5% obchodní podíl na základě kmenových akcií této společnosti. Ty jsou kryty majetkem společnosti stockx a.s. a jejím rezervním fondem. INVESTER zmíněné společnosti přenechá investovanou částku na základě smlouvy o zápůjčce s úrokem 16,66 % p.a. V případě výplaty zisku budou úroky o tento zisk poníženy. V případě, že by společnost nedosáhla zisku, získají investoři úroky ze zmíněné zápůjčky.

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno