CÍLOVÁ ČÁSTKA: 5.000.000 Kč
2%

Předobjednáno 93.000 Kč z cílové částky 5.000.000 Kč

Chci podpořit

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

 

Vážení investoři,

Poprvé od vzniku crowdfundingové platformy INVESTER.CZ, přicházíme s žádostí o pomoc! Proč je potřeba pomoct? Vytváříme sbírku pro kandidaturu na prezidentku České republiky paní Mgr. Denisu Rohanovou, LL.M.

O CO SE JEDNÁ V TOMTO PROJEKTU? 

Tentokrát nejde o charakteristický projekt INVESTERu, jak jste zvyklí. Neočekávejte finanční zisk v čase, ale ziskem bude to, že tentokrát pomůžeme, tam kde je třeba. Tedy ukažme českému národu, že nejsme lhostejní k lidem kteří pomáhají jiným. V čase jsme společně ukázali českému trhu, že ačkoliv nejsme skupina velkých investorů, tak nejsme ani malá. Naší společnou silou je nezávislost na dotacích, grantech nebo větších institucionálních investorech. Máme také svoje cíle, nápady a dokážeme si plnit společně své sny v podobě jednotlivých projektů.

PREZIDENTKA DENISA ROHANOVÁ 

Věděli jste o tom, že se nachází v exekuci přibližně 1 milion lidí v České republice? A také že v roce 2023 a 2024 může být počet lidí, kteří se dostanou do exekuce, až 3.500.000 lidí? 

Denisa Rohanová je podle našeho názoru nejlepší volba ze všech kandidátů a to nejen z důvodu její dlouhodobé pomoci a zkušenostem v oblasti exekucí a řešení existenčních problémů občanů v ČR. Věříme, že je jediná, která staví potřeby společnosti nad zájmy vlivných lidí a skupin. Chceme podpořit tímto její kandidaturu společně s Vámi a svěřit tak naši milovanou zemi do rukou někoho, kdo prosadí svůj volební program zaměřený na lidi, naše děti a dokáže konečně spojit rozdělenou společnost pro lepší budoucnost.

 

Motto kandidátky

Hlavní moto kandidátky je "Česko jako rodina". Stát a rodina obsahují stejné aspekty: soudržnost, rozumné hospodaření, mezigenerační solidaritu a bezpečí. 

Denisa Rohanová chce v rámci celospolečenské diskuze změnit exekuční řád. A to takovým způsobem, aby se ze systému exekucí vyřadili ti lidé, kteří jsou de facto nevymahatelní. Tímto řešením se dlužníkům nastartuje jejich motivace vrátit se z šedé ekonomické zóny zpět do běžného života. Tato jednoduchá úprava může přinést i nemalé finanční prostředky do státní pokladny.

Kdo je Denisa Rohanová a proč má smysl jí pomoci?

Mgr. Denisa Rohanová, LL.M. je prezidentkou české asociace povinných. Tato asociace přímo pomáhá lidem, v dluzích a exekuci. 40% domácností má vyrovnané rozpočty. Kde asi budou občané ČR příští rok? A opravdu jim aktuální kandidáti pomohou? Nebo to jsou jen jako vždy sliby?

Proč vás tedy žádáme o pomoc se sbírkou?

Chceme dát kandidátce na prezidentku šanci plně se zapojit do boje o hrad. Dejme tak lidem českého národa osobnost, která není svázána s kontroverzní minulostí, nebo, která by měla ambice vše okolo sebe řídit jako „firmu“.

Ukažme českým lidem osobnost:

 • která je lidská a pere se za nás
 • které nejsou lhostejné osudy lidí českého národa
 • která nesleduje jen vlastní prospěch
 • která mění věci kolem nás k lepšímu
 • která český národ pozvedne a sjednotí 

Ač by se mohlo zdát, že ze současného volebního programu, že:

 • respektu se lidi nenasytí
 • standardu se nenapijí
 • a solidarita nezahřeje

Z toho co víme z obsahu volebního programu, který půjde do ostré kampaně, jsou tato témata pro Denisu Rohanovou zcela zásadní.

Jak je na tom Denisa Rohanová? Má šanci na hrad?

 • Dle vyjádření ministerstva vnitra má Denisa Rohanová 20 platných podpisů poslanců. Je tedy platnou a plnohotnou kandidátkou na prezidentku ČR
 • Denisa Rohanová má vlastní volební štáb a strategii, kterou však nemůže plně rozvinout
 • Denisa Rohanová ma jasný plán jak pomoci lidem v České republice
 • Chce bojovat a prát se za každého z nás, za každého občana Čech a moravy
 • Bez přetvářek a slibů

Číslo transparentního bankovního účtu kandidátky 

123-7843850267/0100

CZ37 0100 0001 2378 4385 0267 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno