CÍLOVÁ ČÁSTKA: 3.400.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 100 % ?
Cena za 1% podílu: 34.000 Kč
PLÁNOVANÝ VÝNOS PROJEKTU: 10% p.a.
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A+ Velmi nízké riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
Výplata výnosu: Denní ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

V rámci tohoto projektu společnost INVESTER postaví jednogenerační rodinný dům a to na pozemku o rozloze 3.132 m2. Jedná se o pozemek, který byl zafinancován v 10.měsíci roku 2020 na Invester.cz. Je umístěn ve velmi krásné a klidné lokalitě v obci Skalice v těsné blízkosti světoznámého sklářského města Nového Boru. Pozemek se nachází v nádherném prostředí Lužických hor cca 3 minuty jízdy autem od Nového Boru a cca 10 minut jízdy autem od České Lípy. Zároveň mezi městy je zavedena autobusová a vlaková doprava. Lokalita je vhodná k trvalému bydlení pro rodiny s malými dětmi, škola, školka v místě, pošta a restaurace také, možnost provozování letních i zimních sportů, turistiky, v okolí je mnoho významných památek, krásné lesy a skály, přírodní koupaliště. V okolí bydlí nebo bydlelo mnoho známých herců-např. M. Horníček, V. Brodský, J. Satoranský, zpěvačka Petra Černocká.

Na hranici pozemku se nacházejí sítě - elektřina, voda. Do budoucna bude možnost připojení na obecní kanalizaci. Pozemek je dobře přístupný autem. 

Dům bude patrový, zděný, nepodsklepený, s půdorysem 10mx10m, 4 kk, se sedlovou střechou. Celkové náklady na stavbu 1 RD vč. přípojek budou cca 3.400.000 Kč. 

 

NABÍZÍME 

Možnost nákupu nepřímého obchodního podílu na dobu 3 let s ročním výnosem 10% p.a. Po uplynutí 3 let společnost INVESTER zpětně odkoupí obchodní podíl. Výnosy načítáme automaticky na denní bázi do uživatelských účtů, a to po zafinancování a spuštění projektu. 

 

PROČ INVESTOVAT?

  • projekt je plně v režii společnosti INVESTER
  • projekt jištěn stavbou nemovitosti
  • stavba na vlastním pozemku v lukrativní lokalitě
  • ověřený a již vyzkoušený koncept
  • prostor pro stavbu dalších, celkem 6ti rodinných domů

 

REALIZACE PROJEKTU

● V současné době je hotová architektonická studie, projektová dokumentace pro stavební řízení je v přípravě. 

● Předpokládáme, že v měsících 3-4/2021 budou realizovány na pozemku zemní práce. Dále se bude realizovat oplocení a dojde ke zpevnění ostatních ploch.

● Od 4-5 2021 - 9/2022 bude probíhat realizace výstavby nízkoenergetických jednopatrových rodinných domů za účelem budoucího prodeje nebo pronájmu.

● Ke konci roku 2022 předpokládáme dokončení výstavby vč. kolaudace a následný prodej nebo pronájem nemovitostí.

 

INVESTOR

 

MONETIZACE

Uživatelé, kteří zakoupí nepřímý obchodní podíl, získávají pravidelný výnos 10% p.a. z vložené částky v rámci svého uživatelského účtu. Po uplynutí 3 let odkoupí společnost INVESTER obchodní podíl od investora a ten tak získá zpět finanční částku, kterou do projektu vložil. Platforma INVESTER si tímto vyhrazuje právo na vykoupení nepřímého obchodního podílu od jeho vlastníka i před datem splatnosti 3 let.

 

RIZIKO

Rating: A+ "Velmi nízké riziko" - Tento rating přidělujeme projektům,kdy je 100% kapitálu použito pro nákup fyzického majetku. Projekt realizuje společnost v níž INVESTER vlastní obchodní podíl.

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás na info@invester.cz, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

 

VÝHLED DO BUDOUCNA

V rámci tohoto projektu společnost INVESTER postaví postupně 3 jednogenerační domy na předmětném pozemku. Rodinné domy budou financovány dle jednotlivých etap na naší platformě. V budoucnu je možné přikoupit další část přilehlého pozemku a realizovat stavbu až 6ti rodinných domů s celkovou výši investice 23.280.000 Kč. Pro projekt jsme schopni připravit i individuální nabídku pro vstup investora přímým podílem pro částky v jednotkách milionů korun výše. Pro bližší informace o přímém podílu nás prosím kontaktujte.

 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno