CÍLOVÁ ČÁSTKA: 2.430.000 Kč
PLÁNOVANÝ VÝNOS PROJEKTU: 10% p.a.
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A+ Velmi nízké riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
93%

Předobjednáno 2.254.927 Kč z cílové částky 2.430.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

Projekt budeme uzavírat jako úspěšně zafinancovaný k 1.3.2020.
V rámci projektu máme předjednáno financování bankou, které zajistí pokrytí případné chybějící částky.

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

V rámci tohoto projektu společnost INVESTER postaví jednogenerační rodinný dům, a to na pozemku o rozloze 563m2, který je již ve vlastnictví společnosti INVESTER GROUP BUILDING a.s. v obci Horoměřice v těsné blízkosti Prahy. Jedná se o pozemek, který byl zafinancován koncem roku 2018 na naší platformě. Pozemek je vzdálen cca 6,7km vzdušnou čarou od letiště Praha a 1,2km od městské části Praha Suchdol.

NABÍZÍME 

Možnost nákupu nepřímého obchodního podílu na dobu 3 let s ročním výnosem 10% p.a. Po uplynutí 3 let společnost INVESTER zpětně odkoupí obchodní podíl.

REALIZACE PROJEKTU

V současné době je již hotová architektonická studie a projektová dokumentace pro stavební řízení. 

  • V průběhu prvních dvou měsíců po zafinancování budou realizovány na pozemku zemní práce, realizace vrtané studny a odpadní jímky. Dále se bude realizovat nové oplocení a dojde ke zpevnění ostatních ploch.
  • V průběhu třetího měsíce po zafinancování zahájíme výstavbu nízkoenergetického patrového rodinného domu za účelem budoucího prodeje. 
  • V průběhu roku 2020 předpokládáme dokončení výstavby vč. kolaudace a následný prodej nemovitosti.

POZEMEK

Pozemek se nachází v těsné blízkosti městské části Praha - Suchdol a zhruba 9 km od centra Prahy. Na pozemku se nachází nově realizovaná přípojka el. energie. Ostatní sítě jako vodovodní řad, kanalizace a plyn se nacházejí v těsné blízkosti pozemku, pro náš podnikatelský záměr s nimi prozatím nepočítáme. Pozemek je dobře přístupný autem. Na pozemku bude realizováno kryté parkovací stání pro osobní automobil. Nevýhodou pozemku je, že je vhodný v současné době pouze pro stavbu s číslem evidenčním, což však nebrání stavbě výše uvedeného objektu a jeho následnému prodeji či pronájmu. Pro případný pronájem (krátkodobý i dlouhodobý) je velkou výhodou snadná dostupnost Prahy a blízkého letiště.

 


INVESTOR


MONETIZACE

Uživatelé, kteří zakoupí nepřímý obchodní podíl, získávají pravidelný výnos 10% p.a. z vložené částky v rámci svého uživatelského účtu. Po uplynutí 3 let odkoupí společnost INVESTER obchodní podíl od investora a ten tak získá zpět finanční částku, kterou do projektu vložil. 

 

ZAJIŠTĚNÍ INVESTICE

Finanční prostředky budou využity pouze za účelem realizace výstavby rodinného domu. Uživatel obdrží potvrzení o realizaci investice s uvedením velikosti zakoupeného nepřímého podílu. Odhadovaná hodnota obdobných nemovitostí (s evidenčním číslem) vč pozemku v této lokalitě je minimálně 4.000.000 Kč až 6.000.000 Kč. 

 

Máte dotaz nebo se Vám zdá že, jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás na info@invester.cz, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

logo invester