0,125% Podíl v projektu StockX

0,125% Podíl v projektu StockX


Velikost podílu: 0.125%
Pořizovací cena: 10.000 Kč
Uživatel: T.F.

NABÍZÍM ZA
10.000 Kč

Prodám celkově 0.125% nepřímý obchodní podíl v projektu StockX, projekt zafinancován 12/2018.

Podíly vlastním 0,0625% v projektu StockX v ceně 5000 Kč a 0,0625% v projektu StockX - 2. investiční kolo také v ceně 5000 Kč.

Výplata výnosů z projektu bude probíhat 7/2021, tzn. teprve bude. Projekt za loňský rok vygeneroval zisk 11 %. V předešlých letech se ziskovost projektu pohybovala na úrovni 11-16 % p.a. Prodávám z důvodu změny investičního portfolia. Dřívejší výnosy projektu byly ve výši: 15,9% p.a. za rok 2019, před započtěním srážkové daně. Projekt je vyhodnocen jako rizikovost "C".

 

Robot stockX je založený na dlouholetém know-how v oblasti online obchodování na burze. Jeho vývoj trval více než 7 měsíců, v praxi však používá data nasbíraná na základě 4 letého obchodování. Na základě implementované strategie zadává jednotlivé obchodní pokyny na akciových indexech. Automatický obchodní systém obchoduje na předem definovaných strategiích, které jsou součástí našeho know-how. Pro ilustraci, robot může obchodovat na akciovém trhu DAX a Dow Jones, dále pak na měnovém trhu může obchodovat například na měnovém páru EUR/USD. Vždy má definované parametry zisku a ztráty při pohybu tržní ceny nahoru nebo dolů. Autor softwarových robotů Jan Purchart má 10 let zkušenosti v oblasti obchodování na burze, vývoje, programování Automatických obchodních systémů (AOS), které se používají jako efektivní nástroj pro systematické obchodování na světových burzách. Spoluautor, společnost LionStock s.r.o., se specializuje na shromažďování a vyhodnocování statistických dat v rámci burzovních obchodů realizovaných prostřednictvím obchodních platforem MetaTrader 4. Společnost byla založena 8.1.2019 na základě financování projektu. Webové stránky projektu: http://www.stockx.cz/ 

Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Projekt s ratingem "C" Vyšší riziko. Tento rating přidělujeme projektům, které nemají žádnou obchodní historii. Typicky se jedná o nové start-upy nebo mobilní aplikace. Kapitál především směřuje do služeb jako jsou IT, marketing, reklama a technologický vývoj, dle konkrétních podmínek v detailu projektu. Projekt není jištěn žádným hmotným majetkem a představuje vyšší riziko, které vyvažuje vysokým ziskem. Projekt realizuje společnost v níž INVESTER vlastní obchodní podíl. Prodej nepřímého podílu mezi subjekty zprostředkuje společnost INVESTER a to na základě smlouvy o prodeji nepřímého podílu uzavřené s uživatelem. Nepřímý obchodní podíl přejde do vlastnictví nového uživatele (zájemce), na základě podpisu kupní smlouvy se zájemcem a úhrady poptávané částky na bankovní účet společnosti INVESTER.Pro objednávku podílu na trhu podílů musíte být přihlášen/a.