Podíl o velikosti 2% v projektu StockX

Podíl o velikosti 2% v projektu StockX


Velikost podílu: 2%
Pořizovací cena: 160.000 Kč
Uživatel: J.L.

NABÍZÍM ZA
190.000 Kč

Prodám 2% nepřímý obchodní podíl ve společnosti , projekt zafinancován 12/2018.

Robot stockX je založený na dlouholetém know-how v oblasti online obchodování na burze. Jeho vývoj trval více než 7 měsíců, v praxi však používá data nasbíraná na základě 4 letého obchodování. Na základě implementované strategie zadává jednotlivé obchodní pokyny na akciových indexech. Automatický obchodní systém obchoduje na předem definovaných strategiích, které jsou součástí našeho know-how. Pro ilustraci, robot může obchodovat na akciovém trhu DAX a Dow Jones, dále pak na měnovém trhu může obchodovat například na měnovém páru EUR/USD. Vždy má definované parametry zisku a ztráty při pohybu tržní ceny nahoru nebo dolů. Autor softwarových robotů Jan Purchart má 10 let zkušenosti v oblasti obchodování na burze, vývoje, programování Automatických obchodních systémů (AOS), které se používají jako efektivní nástroj pro systematické obchodování na světových burzách. Spoluautor, společnost LionStock s.r.o., se specializuje na shromažďování a vyhodnocování statistických dat v rámci burzovních obchodů realizovaných prostřednictvím obchodních platforem MetaTrader 4. Společnost byla založena 8.1.2019 na základě financování projektu. Webové stránky projektu: http://www.stockx.cz/ 

 

Očekávaný výnos za rok 2020 je ve výši 7%. Výnos je vyplácen v měsíci dubnu, tzn. za rok 2020 ještě nebyl vyplacen. Prodávám z důvodu změny rozpuštění investice. Dřívejší výnosy projektu byly ve výši: 15,9% p.a. za rok 2019, před započtěním srážkové daně. Projekt je vyhodnocen jako rizikovost "C".

 

Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Projekt s ratingem "C" Vyšší riziko. Tento rating přidělujeme projektům, které nemají žádnou obchodní historii. Typicky se jedná o nové start-upy nebo mobilní aplikace. Kapitál především směřuje do služeb jako jsou IT, marketing, reklama a technologický vývoj, dle konkrétních podmínek v detailu projektu. Projekt není jištěn žádným hmotným majetkem a představuje vyšší riziko, které vyvažuje vysokým ziskem. Projekt realizuje společnost v níž INVESTER vlastní obchodní podíl. Prodej nepřímého podílu mezi subjekty zprostředkuje společnost INVESTER a to na základě smlouvy o prodeji nepřímého podílu uzavřené s uživatelem. Nepřímý obchodní podíl přejde do vlastnictví nového uživatele (zájemce), na základě podpisu kupní smlouvy se zájemcem a úhrady poptávané částky na bankovní účet společnosti INVESTER.

 Pro objednávku podílu na trhu podílů musíte být přihlášen/a.