Podíl v projektu Beer Travel Company

Podíl v projektu Beer Travel Company


Velikost podílu: 1%
Pořizovací cena: 85.000 Kč
Uživatel: M.B.

NABÍZÍM ZA
85.000 Kč

Prodávám 1% nepřímého podílu na projektu Beer Travel Company, který byl zafinancován v polovině roku 2019. Za půl roku působnosti měl projekt zisk necelých 10%. Zisk za rok 2020 z důvodu Covid-19 v hodnotě 1,30% p.a. 

Informace o projektu:

Společnost provozuje pražský Beer Bus (Web www.praguebeerbus.com), tedy zážitkové jízdy pro jednotlivce, firemní akce a především rozlučky se svobodou. Koncept rozšiřuje již poskytované služby Original Prague Beer Bike a Bratislava Team Beer-Bike s cílem přinést další unikátní atrakce do turistických destinací především v Praze, ale i v rámci České a Slovenské republiky. Autorem je společnost INVESTER GROUP HOLDING s.r.o., která v Praze již třetím rokem provozuje beer-biky pod značkou Original Prague Beer Bike. Společnost s ručením omezením byla založena na základě financování tohoto projektu a investoři získali 15% podíl. Projekt vlastní autobus VW Kutsenis s interiérem přestavěným na míru (červené kožené sedačky, pípa, podsvětlení apod) 


Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. 
Projekt s ratingem "A" Nízké riziko. Tento rating INVESTER přiděluje projektům, které již mají vlastní obchodní historii a ekonomické výsledky. Kapitál byl využit kromě nákupu majetku také pro režii společnosti a marketing. Projekt realizuje společnost v níž INVESTER vlastní obchodní podíl. Prodej nepřímého podílu mezi subjekty zprostředkuje společnost INVESTER a to na základě smlouvy o prodeji nepřímého podílu uzavřené s uživatelem. Nepřímý obchodní podíl přejde do vlastnictví nového uživatele (zájemce), na základě podpisu kupní smlouvy se zájemcem a úhrady poptávané částky na bankovní účet společnosti INVESTER. Pro objednávku podílu na trhu podílů musíte být přihlášen/a.