PŘIDEJTE SE K NAŠÍ
KOMUNITĚ INVESTORŮ

Vytvoření nového účtu zabere jen pár minut.
A poplatky? U nás žádné neúčtujeme.


Jedinečná investiční online platforma

  • Věří nám již přes 2.000 investorů, kteří s námi zafinancovali projekty za víc jak 121 milionů Kč.
  • Průměrný výnos projektů za poslední 4 roky činí 10% Některé projekty investorům zhodnotí vklady i o desítky procent. A přitom lze do projektů investovat již od 1.000 Kč.
  • Zakládáme si na důvěře a férovém jednání. Proto jsou historické výsledky všech našich zafinancovaných projektů veřejně dostupné.
  • Investestuje do zajímavých projektů třeba z oblasti startupů, nemovitostí či kryptoměn!

Projekty, které jinde nenajdete

Máme za sebou desítky úspěšně zafinancovaných projektů.
A to ze všech možných oblastí. Níže pár příkladů pro představu:

Vozítka Beer-bike

Viděli jste po Praze či jiném městě jezdit BEER-BIKE vozítka? Ano, tento projekt se zafinancoval právě u nás na INVESTERu. Průměrně investorům zhodnotil vklady o 14,6 % p.a.

Těžba kryptoměn

Kromě znalostí kryptosvěta se při jejich těžbě neobejdete bez vhodné techniky, hostingových prostor a co nejlevnější energie. Naši investoři do ní ovšem investují na pár kliků. Letošní projekty míří k výnosu 40 % p.a.!

Dluhopisy INVESTER

INVESTER má podíly či vlastní více než 16 společností a stále expanduje. Naše dluhopisy nám umožňují držet vysoké tempo a financovat nové výzvy i v rámci neveřejných projektů. Investorům jsme takto během let zhodnotili vklady až o 9,8 % p.a.

Proč je INVESTER skvělá volba?

Abychom dokázali, že INVESTER stojí za to, udělali jsme menší průzkum a srovnali jsme naši investiční platformu s podobnými. Do přehledu jsme zařadili Zonky Rentiér, Investown, Bondster, Dluhopisomat a Fingood. Brali jsme v potaz zhodnocení na zmíněných platformách za poslední 4 roky dle dostupných statistik. Jak je vidět, vedli jsme si víc než obstojně: INVESTER zhodnotil vklady investorů o skvělých 10,10 % p.a.!

Nezůstali jsme však jen u srovnání investičních platforem. Vybrali jsme některé tradiční způsoby investování, které jsou v České republice oblíbené. INVESTER se tak postavil proti pražské burze, Dluhopisu Republiky (emise 1. 2. 2019), oblíbenému nemovitostnímu fondu DRFG a podílovému fondu Amundi CR All Star Selection A. Porovnali jsme období výnosu v letech 2018–2021. Jak je vidět, INVESTER se vyrovná i mnohem silnější konkurenci.

Líbí se vám náš přístup a výsledky? Přidejte se k naší komunitě!
Registrace je u nás bezplatná a rychlá, stejně jako investování.

Registrovat se