CÍLOVÁ ČÁSTKA: 1.400.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 20 % ?
Cena za 1% podílu: 70.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: C Vyšší riziko ?
Výplata výnosu: Čtvrtletně ?
100%

Zainvestováno 100%

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 

PROČ INVESTOVAT DO TĚŽEBNÍHO STROJE?

U tohoto projektu se jedná o možnost investovat do nákupu stroje na těžbu Bitcoinu Bitmain Antminer S19 Pro. Ten má výkon 110 TH/s, spotřebu 3 250 wattů a aktuálně je zapojen v hostingovém centru v Kanadě. Díky této investici nemusíte řešit nákup kryptoměny ani její uchovávání v hardwarové peněžence apod. – pouze investujete do podílu na jednom z nejlepších strojů na trhu. Projekt je vhodný pro všechny, které lákají kryptoměny a jejich těžba. Jedná se o velmi ekonomické řešení, které minimalizuje poplatky za převody z Bitcoinu na jednotlivé účty minoritních investorů.

Vývoj ceny Bitcoinu v čase (zdroj: goldprice.org)

 

VÝHODY TÉTO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

  • Investice do lukrativní kryptotěžby – předpokládaný výnos se pohybuje mezi 40 až 90 % v 1. roce
  • Bezstarostná investice – bez administrativy, čekání (běžně až 8 měsíců, neboť jde o nedostatkové zboží) apod.
  • Investice od pouhých 1.000 Kč – můžete se tak zapojit do těžby kryptoměny, a to bez jakýchkoli znalostí
  • Těžební stroj je již v běhu – umístěn je v Kanadě, kde je navíc téměř 3× levnější elektřina než v ČR
  • Jistota min. výnosu v prvním roce 12 % p.a. – investice je jištěná zápůjčkou vůči dodavateli stroje

 

ZISKOVOST PROJEKTU A MOŽNÁ RIZIKA

Předpokládaný výnos může být až 40 až 90 % z investované částky v prvním roce, nicméně je závislý na aktuální ceně Bitcoinu a složitosti těžby. Výnosy z těžby budou načítány průběžně do INVESTER účtů. Ve zmíněném 1. roce je navíc projekt schopen garantovat min. úrok 12 % ročně bez ohledu na vývoj ceny Bitcoinu a samotnou efektivitu těžby (definováno zápůjčkou jakožto jištěním pro případ neúspěchu dané investice).

V rámci tohoto projektu je stanoven rating C "Vyšší riziko". Doporučujeme proto vhodně diverzifikovat své investiční portfolio. Tento rating přidělujeme projektům, které nemají žádnou obchodní historii. Projekt představuje vyšší riziko, které ovšem vyvažuje vysokým ziskem. Projekt realizuje společnost ve vlastnictví INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.

 

 

STAV PROJEKTU A JEHO BUDOUCNOST

Po zafinancování projektu bude založena společnost s.r.o., která bude 100 % vlastněna INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. Tato společnost bude stroje spravovat a starat se o plynulý chod těžby. V této etapě financování uvolní 20 % svého podílu ve prospěch nepřímých investorů. Celkově společnost prodá maximálně 80 % svého podílu ve prospěch investorů a to celkově ve všech dalších etapách financování.

Z vytěžené měny Bitcoin bude 80 % vypláceno investorům, 20 % využito pro režie a zisk společnosti.

V rámci této příležitosti zmíněná společnost zakoupí 3 stroje Bitmain Antminer S19 Pro (každý o výkonu cca 110 TH/s, které budou hostovány v Kanadě).

Kromě toho se počítá s možností budoucího přesunu strojů do ČR nebo do vlastního hostingového centra.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD

 

Investor zakoupí obchodní podíl ve společnosti ve výši 1 %, za cenu 70.000 Kč. Investor získává pravidelnou výplatu výnosu ve výši 1 % z celkového zisku společnosti, tedy v případě splnění odhadů 28.000 Kč–63.000 Kč za 1. rok (zhodnocení 40–90 % p.a.), za 2. rok získá 28.000 Kč–63.000 Kč za rok (zhodnocení 40–90 % p.a.). Výnosy v dalších letech mohou dále růst. Výnos je do INVESTER účtu načítán po 3 měsících. Návratnost investice se odhaduje na 14–30 měsíců. Výpočet je před započtením srážkové daně. 

0
Aktivních projektů
0
Zafinancovaných projektů
0
Uživatelů
0
Celkem zafinancováno