VÝNOSY PROJEKTŮ

Přehled výnosů jednotlivých projektů na naší platformě. 

ZJISTIT VÍCE

 

INVESTER ZVEŘEJŇUJE VÝNOSY PROJEKTŮ

Jsme transparentní. Proto jako jedna z mála a možná jediná crowdfundingová platforma zveřejňujeme výnosy všech úspěšně zainvestovaných a zrealizovaných projektů. Každá investice je riziková. V Investeru proto věříme, že poskytování otevřených informací jak investorům, tak i autorům jednotlivých projektů je cesta k úspěchu.

 

JAK SE DAŘÍ PROJEKTŮM?

Investory pravidelně informujeme o stavu projektů. Informace ze zákulisí projektů a aktuální novinky zveřejňujeme také na našem blogu. Poslední krátký přehled projektů si můžete přečíst zde.

 

DŮVĚRA JAKO ZÁKLAD ÚSPĚCHU

Odhady se od skutečnosti mohou vždy lišit. Predikce vývoje výnosů přitom oscilují kolem reality oběma směry. Projekt s velkým rizikem může překvapit pozitivně, stejně jako projekt s vysokým ratingem negativně. Ale už samotný fakt, že dostal vaši důvěru a je zafinancovaný, znamená, že má obrovský potenciál k úspěchu.

 

PRŮMĚRNÝ VÝNOS

U posouzení vývoje jednotlivých výnosů je nutné brát v potaz stávající dobu realizace projektu a jeho další plánovaný vývoj. Neustále se zlepšujeme a jsme otevření. A snad i to má dopad na vývoj průměrného výnosu projektů financovaných prostřednictvím platformy INVESTER, který byl v roce 2018 roven 9,11% p.a. a roce 2019 dosáhl 10,17% p.a. Bohužel v covidovém roce 2020 se průměrný zisk snížil na 7,31% p.a., ale i přesto si myslíme, že je to dobrý výsledek vzhledem k ekonomické situaci v době pandemie.