CÍLOVÁ ČÁSTKA: 4.850.000 Kč
VOLNÝ PODÍL: 100 % ?
Cena za 1% podílu: 48.500 Kč
PLÁNOVANÝ VÝNOS PROJEKTU: 7% p.a.
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A+ Velmi nízké riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
Výplata výnosu: Denní ?
5%

Předobjednáno 245.000 Kč z cílové částky 4.850.000 Kč

Nezávazná poptávka podílu

Uživatelé, kteří podporují projekt

 


V rámci tohoto projektu společnost Operativní bydlení s.r.o. zakoupí rodinný dům v Ostravě za cenu 4.850.000,- Kč dle přiloženého znaleckého posudku. Dům disponuje bytem 2+1 a bytem 3+1 v podkroví objektu. Dům bude následně pronajat na dobu 5ti let.

POPIS NEMOVITOSTI A LOKALITY

Objekt se nachází klidné vilové zástavbě Ostrava- Jih, Hrabůvka, nedaleko cyklostezky, kousek od Bělského lesa, dobré spojení s centrem tramvají. Parcelní číslo st.299 a p.č.216/7. Jedná se o zděný podsklepený jednopodlažní rodinný dům s podkrovím, vytápění je ústřední s plynovým kotlem. Na nádvoří je umístěn přístřešek pro 2 auta, zámková dlažba, elektrická pojezdová brána Hormann.


Dispozice objektu:

byt 2+1 s příslušenstvím, dílny, chodba, schodiště: užitná plocha:134,25 m2

byt 3+1 s příslušenstvím: užitná plocha: 81,28 m

Komerční prostory k pronájmu nebo výrobě, místo pro ev. 1-2 další byty

sklepní prostory, užitná plocha: 43,08 m2

Zastavěná plocha a nádvoří: 241 m2

Zahrada: 550 m2

Celková výměra pozemků: 791 m2

REALIZACE PROJEKTU

- V průběhu října 2020 odkoupí společnost Operativní bydlení s.r.o. rodinný dům od dvou stávajících vlastníků (manželé, rozvod)

- Současně dojde k uzavření nájemní smlouvy o Operativním bydlení mezi prodávajícím a jedním stávajícím vlastníkem a to s fixním nájmem na dobu 5. let.

- Kromě plateb nájmu, který pokrývá výnosy investorů, bude nájemce platit měsíčně také tzv. spořící část v hodnotě 10.000 Kč, díky které naspoří cca 600.000 Kč. 

- Po uplynutí 5 leté lhůty je možné smlouvu o fixním nájmu prodloužit na další období (do doby splacení cílové částky), nebo díky naspořené částce nemovitost přefinancovat bankou a tím vrátit původní investovanou částku uživatelům.

 

 

AUTOR PROJEKTU

Autorem projektu je pan Radek Hyský, který má dlouhodobé zkušenosti s projekty v rámci činnosti společnosti Operativní bydlení s.r.o. Projekt Operativní bydlení je vlastněn skupinou INVESTER.

Cílem projektu Operativni bydlení je nabídnout zajímavou alternativu k financování nemovitostí. Je vhodná pro všechny zájemce o bydlení, kteří běžně nedosáhnou na hypotéku. Jedná se o formu dlouhodobého pronájmu nemovitosti s předkupním právem. Koncept operativního bydlení efektivně kombinuje nájemné a hypotéku a je vhodný pro financování menších nemovitostí, bytů a pozemků. 

 

 

INVESTOR

 

MONETIZACE

Uživatelé, kteří zakoupí nepřímý obchodní podíl, získávají pravidelný roční výnos 7% p.a. z vložené částky. Výnos je vyplacen jednou ročně do uživatelského účtu. Po uplynutí 5. let může společnost Operativní bydlení s.r.o. odkoupit nepřímý obchodní podíl od investora a ten získá zpět finanční částku, kterou do projektu vložil plus vyplacené roční výnosy.

RIZIKO

Rating: A+ Velmi nízké riziko – Tento rating přidělujeme projektům, kdy je 100% kapitálu použito pro nákup fyzického majetku, v tomto případě nemovitosti. Projekt realizuje společnost Operativní bydlení, v níž INVESTER vlastní obchodní podíl. 

 

ZAJIŠTĚNÍ INVESTICE

Finanční prostředky budou využity pouze za účelem realizace nákupu rodinného domu.