CÍLOVÁ ČÁSTKA: 500.000 Kč
Min. částka pro nákup: 1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU: A Nízké riziko ?
Zajištění projektu: Ano ?
Výplata výnosu: Není ?

Více informací

 

 

Společně s naším partnerem Českou mincovnou přinášíme možnost investovat do Zlatého spoření. Jedná se o pravidelné spoření, díky kterému své finance postupně ukládáte do zlatých mincí nebo cihel. V rámci nabídky partnera si můžete vybrat celou řadu produktů - několik druhů zlatých mincí nebo zlatých cihel v různých gramážích.

 

 

 

VÝHODY SPOŘENÍ DO ZLATA

 

VIDEO - ZLATÉ SPOŘENÍ

 

 

CO SE STANE SE ZLATEM, KTERÉ NASPOŘÍTE?

 ZDARMA VÁM HO ČESKÁ MINCOVNA ULOŽÍ DO ZABEZPEČENÉHO TREZORU

Na zlato uskladněné v trezorech České mincovny se můžete kdykoli přijít podívat a potěšit se s ním nebo si ho odnést domů.


ZASLAT NA VAŠI ADRESU

Naspořené zlato vám může Česká mincovna pravidelně posílat – zcela diskrétně na konkrétní adresu. V případě zájmu můžete zlato České mincovně nabídnout ke zpětnému odkupu.

 

 

O ČESKÉ MINCOVNĚ

Zlaté spoření je unikátní produkt, který spadá pod Českou mincovnu, a.s. Ta působí na českém trhu od roku 1993. Česká mincovna ctí tradici ražby mincí na území České republiky a zároveň podporuje inteligentní inovace a využívá nejmodernější technologie. Česká mincovna stojí za výrobou všech mincí pro Českou národní banku – oběžných, které vám cinkají v kapsách, i těch z drahých kovů. 

 

MECHANIKA INVESTICE A MONETIZACE

V rámci této investiční příležitosti uzavíráte smlouvu a zakupujete konkrétní produkt u třetí strany, konkrétně poskytovatele Česká mincovna a.s. Investice není spojena s naší společností INVESTER a není zanesena do vašeho uživatelského účtu. Tento projekt neobsahuje rozdělení obchodního podílu a kontrakt vzniká mezi investorem a třetí stranou na základě uzavřené smlouvy. Investice na našem portálu není vázána na naplnění 100% cílové částky.

 

NÁKUP ZLATÉ MINCE BEZ NUTNOSTI SPOŘIT

Pokud máte zájem zlaté mince zakoupit samostatně, bez nutnosti spořit, kontaktujte nás na info@invester.cz, vyřídíme potřebnou administrativu a zprostředkujeme Vám nákup.

 

RIZIKO

"Rating: A Nízké riziko" – Tento rating přidělujeme projektům, které již mají vlastní obchodní historii a ekonomické výsledky. Kapitál je v tomto případě určen pro nákup fyzického zlata. Projekt realizuje třetí strana se zákazníkem na základě uzavřené smlouvy.