Podíl v projektu Sídlomat

Podíl v projektu Sídlomat

Prodám nepřímý obchodní podíl ve společnosti Sídlomat s.r.o.


Velikost podílu: 1%
Pořizovací cena: 36.000 Kč
Uživatel: J.D.

NABÍZÍM ZA
100.000 Kč

Prodám 1% nepřímý obchodní podíl ve společnosti Sídlomat s.r.o., projekt zafinancován 06/2019.

Společnost se zaměřuje na poskytování sídel pro firmy a ostatních služeb na lukrativní adrese v Praze. Projekt vznikl na základě dlouholetých zkušeností platformy INVESTER.cz a autora projektu s poskytováním sídel pro firmy, zakládání firem a poskytování účetních a právních služeb projektům zafinancovaných na platformě. Společnost s ručením omezením pro firmy v Praze, byla založena na základě financování tohoto projektu a investoři získali 40% podíl. Webové stránky projektu jsou na adrese www.sidlofirmypraha5.cz

Projekt vlastní nemovitost na Praze 5 ve které poskytuje sídla pro firmy, souběžně rozjíždí poskytování sídel skrze externí partnery v lokalitách Praha 1, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Ostrava a Brno.

Dle posledních informací (Newsletter):

- projekt poskytuje 727 sídel společností a jejich počet neustále roste.

- k 01/11/2020 má společnost registraci k DPH (překročení obratu 1.mil Kč)

Výnos za první půl roku existence projektu 2019 byl -2,22% p.a., pro mě jako investora kladná nula. Předpoklad výnosu pro 2020 je 10% p.a. (dle uživatelského účtu INVESTER)

 

Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Projekt s ratingem "A" Nízké riziko. Tento rating INVESTER přiděluje projektům, které již mají vlastní obchodní historii a ekonomické výsledky. Kapitál byl z větší části využit pro nákup nemovitého majetku, v tomto případě nemovitosti na Praze 5, Stodůlky, z menší části pro režii společnosti nebo marketing. Projekt realizuje společnost v níž INVESTER vlastní obchodní podíl. Prodej nepřímého podílu mezi subjekty zprostředkuje společnost INVESTER a to na základě smlouvy o prodeji nepřímého podílu uzavřené s uživatelem. Nepřímý obchodní podíl přejde do vlastnictví nového uživatele (zájemce), na základě podpisu kupní smlouvy se zájemcem a úhrady poptávané částky na bankovní účet společnosti INVESTER.

 Pro objednávku podílu na trhu podílů musíte být přihlášen/a.